اندرویدبازی اندرویدیگوشی همراه

معرفی اختصاصی بازی ایرانی “نبرد فرماندهان”؛استراتژی “حمله” و “پدافند”

نبرد فرماندهان ، بازی ایرانی استراتژیکی متفاوت

به گزارش یک آی تی ، نبرد فرماندهان توسط یک گروه ایرانی ساخته شده است که هم اکنون بیش از5 هزار نفر کاربر فعال دارد و میتوان گفت توانسته است در بین بازی های ایرانی جایی برای خود دست و پا کند و اعتماد گیمر ها را جلب کند ، در ادامه به معرفی ویژگی های این بازی می پردازیم و شما میتوانید نظر خود را در رابطه با این بازی بگویید.

برخی ویژگی ها :

 • بازی آنلاین
 • مصرف حجم اینترنت بسیار کم
 • جدید بودن و مشابه نبودن با بازی های دیگر
 • گرافیک خیره کننده
 • دارای نیرو های زیاد مانند انواع تانک ها و هواپیماها و هلیکوپتر ها
 • نبرد برای برترین شدن
 • نمایش گزارش های سیستم دفاعی در برج مراقبت
 • قابلیت انتقام گرفتن از دشمنان
 • ورود به اتحاد ها و جنگ های داخلی اتحاد
 • گفت و گو با اعضای اتحاد
 • ارتقا انواع نیرو ها و ساختمان ها

و …

شاید بتوان گفت با تجربه این بازی میتوانید یکی از هیجان انگیز ترین لحظات  خود را رقم بزنید ، به تصویر دقت کنید.

 

حالا که تصویر را مشاهده کرده اید میتوانید برای خود تصوری ایجاد کنید از محیط این بازی ?

تانک،توپ،نفربر،زره پوش،بالگرد پیشرفته،جنگنده،بمب افکن،سامانه موشکی،کاتیوشا،ماشین های فوق سریع ایران مانند سمندر ،تانک هایی که قابلیت های متفاوتی دارند و غیره همگی به شما در حمله و دفاع در این بازی کمک می کنند تا شما برنده این جنگ باشید،با یک آی تی همراه باشید.

نبرد فرماندهان برای طراحی گرافیکی این بازی تلاش زیادی کشیده است و همانطور که در تصاویر مشخص است تمامی قسمت های بازی دارای گرافیکی بالا هستند، بارز ترین را میتوان لحظه انفجار هدف و بمب باران ها دانست.

در نبرد فرماندهان حیاتی ترین چیزی که شما باید به آن توجه داشته باشید اقتصاد است! با شروع یک حمله دیگر اقتصاد شما کاهش پیدا می کند و با ادامه دادن پیاپی این کار اقتصاد به صفر می رسد و دیگر شما امکان ادامه جنگ را ندارید! یکی از چالش هایی که این بازی خلق کرده است را می توان تعداد مدال برشمرد زیرا با زیاد شدن مدال های شما سیستم بازی برای شما حریف های قدرتمند تری را انتخاب می کند و این باعث شکست یا مساوی شدن شما می شود،با یک آی تی همراه باشید.

در نبرد فرماندهان سعی کنید همیشه تسلیحات جدید تری بخرید و ارتقاء دهید. برای شروع بازی بهتر است از تانک “پلنگ” ی ذولفقار استفاده کنید یا از بالگرد پیشرفته (موسوم به آپاچی)

برای سیستم دفاعی خود سعی کنید از قوی ترین ها استفاده کنید ، هیچ وقت از یک گروه نیرو مانند تانک استفاده نکنید چون مثلا تانک ها نمیتوانند عمدتا اهداف هوایی را مورد اصابت قرار دهند و فقط چند تانک خاص می توانند این کار را انجام دهند ، ترکیبی از نیرو های هوایی و زمینی به همراه چینش مساوی سامانه های موشکی (دفاعی) و استفاده از تسلیحات قوی تر (سطح بالا تر) همگی می تواند به شما در پیروز شدن کمک کند،با یک آی تی همراه باشید.

برویم سراغ محیط دفاعی بازی ، به تصویر دقت کنید .

با ایجاد رزمایش شما می توانید به قدرت دفاعی خود پی ببرید ، یعنی نیرو های دفاعی خود را محک بزنید.

چینش سامانه موشکی در “نبرد فرماندهان” بسیار مهم است زیرا سامانه های دفاعی موشکی شما را در برابر نیرو های حمله کنند محافظت می کند و به طور مثلا اگر شما به طور کل ۲ سامانه دارید هر دو را باید با فاصله قرار دهید و از قرار دادن هر در در بالا یا پائین بازی خودداری کنید زیرا این سامانه هم خب بردی برای خود دارد و اگر نیروی حمله کنند خارج از برد آن به شما حمله کند عملا سامانه دفاعی نمیتواند هیچ کاری کند، بهترین چینش استفاده از چینشی مشابه تصویر بالا برای سامانه دفاعی است،با یک آی تی همراه باشید.

حالا به بخش مدیریت یا همان خانه بازی بر می گردیم به تصویر دقت کنید.

این جا پایگاه شماست باید از این تشکیلات و ساختمان ها دفاع کنید.

چگونه ؟ دیوار بخرید دیوار از پایگاه شما محافظت می کند،سامانه های دفاعی موشکی خود را ارتقاع دهید و از سطح های بالا تر آن استفاده کنید.

ساختمان ها و تشکیلات پایگاه شما چیست و چه نقشی را بر عهده دارند ؟ با یک آی تی همراه باشید.

مرکز حمله : این ساختمان وظیفه سازمان دهی حمله شما را بر عهده دارد و یکی از اصلی ترین ساختمان های شما حساب می شود.

اسلحه خانه : اصلی ترین ساختمان شما اسلحه خانه است ، مکانی که در آن می توانید اسحله ها و نیرو های خود را ارتقاء دهید ، موارد جدید را خریداری کنید دیوار های بهتری بخرید و غیره ، همیشه سعی کنید اسلحه خانه را ارتقاء دهید و از آن نهایت استفاده را ببرید.

مرکز دفاع : رکن اصلی بازی مرکز دفاع به حساب می آید،در آن می توانید سیستم دفاعی جدید خود را بچینید و رزمایش کنید و نیرو های خود را محک بزنید.

ساختمان اقتصاد : ساختمان اقتصاد هم که از اسمش هم نقشش معلوم است.

ساختمان انرژی : در ساختمان انرژی شما می توانید با ارتقاء دادن ساختمان در حمله،سریعتر نیرو های خود را بفرستید و در دفاع هم با انرژی بیشتر نیروی بیشتر و بهتری را آماده دفاع بچینید .

کارخانه نفت : نفت همیشه در هر کجا برای انسان ها پول ساز بوده است و با بهره برداری بیشتر از آن میتوانید پول بیشتری را برای خود جمع کنید و استفاده کنید.

کارخانه سیمان : سیمان نقش مصالح ساختمان ها را بر عهده دارد و با داشتن سیمان بیشتر قادر خواهید بود ساختمان های خود را ارتقاء دهید .

برج مراقبت و برج اتحاد : برج مراقبت همیشه با رصد اتفاقات حمله ها و دفاع ها به شما کمک می کند ، و برج اتحاد رابط شما و اتحاد (گروه ها) است و با استفاده از آن قادر خواهید بود که به اتحادی بپیوندید یا اتحادی برای خود ایجاد کنید.

 

جمع بندی 

در کل بازی “نبرد فرماندهان” تجربی شخصی خوبی برای من (نویسنده) بوده است و شاید بتوان گفت در بعضی موارد من را به موارد بیشتری از دنیای نظامی آشنا کرده است ?  گرافیک خیره کننده ، گیم پلی عالی ، و از همه مهمتر سریع اجرا و بارگزاری (لود) شدن بازی و استفاده بسیار کم از حجم اینترنت بوده است. به شما پیشنهاد میکنیم از این بازی استفاده کنید . ?

 

برچسب ها

علی محمدی

علاقمند به فناوری های نوین و فضای مجازی

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سیزده =

بستن
بستن