کنفرانس تخصصی اینترنت اشیا برگزار می شود — یک آی تی نیوز ::: Yek IT NEWS
خانه / تکنولوژی / اینترنت اشیاء / کنفرانس تخصصی اینترنت اشیا برگزار می شود

کنفرانس تخصصی اینترنت اشیا برگزار می شود

سومین کنفرانس تخصصی اینترنت اشیا (IOT) با هدف بررسی آخرین روندها و تحولات خدمات مبتنی بر این فناوری در ایران و جهان، برگزار می‌شود.
به گزارش یک آی تی ؛ گردهمایی سالانه فعالان فناوری اینترنت اشیاء در قالب برگزاری سومین کنفرانس تخصصی این فناوری اواخر بهمن ماه در تهران برگزار می شود.
فروم اینترنت اشیاء ایران که توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف برپا خواهد شد، حرکتی به سمت بهره برداری از خدمات مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا (IoT) در کشور عنوان شده است.
بررسی آخرین روندها و تحولات خدمات مبتنی بر IoT در جهان و ایران، تبیین چالش های پیش رو و نیز طرح و بررسی راهکارهای کاربردی جهت رفع این چالش ها، از جمله اهداف برپایی این گردهمایی است.
تمرکز بر ارائه دستاوردهای شرکت های فعال در زمینه پیاده‌سازی خدمات IoT در ایران، محور سومین گردهمایی اینترنت اشیا است. ارائه مفاهیم مرتبط با IoT و نیز ارائه نمونه های صنعتی شده خدمات و فناوری های مرتبط با IoT، رویکردهای این فروم تخصصی در سال‌های گذشته بوده است.
در این گردهمایی درباره موضوعاتی چون ضرورت سرمایه‌گذاری روی استارتاپ های اینترنت اشیا، تأثیر تحول دیجیتالی در صنایع از طریق توسعه خدمات مبتنی بر IoT و تجزیه‌وتحلیل تحولات حوزه تنظیم مقررات (رگولیشن) بحث و تبادل نظر صورت می گیرد.
این گردهمایی ۲۴ بهمن ماه برگزار می‌شود و هم‌زمان با آن نمایشگاه تخصصی IoTex 2018 نیز به مدت دو روز در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران برپا خواهد شد.
منبع: سایبربان

درباره ی ali542

همچنین ببینید

دبیر ستاد توسعه صنایع هوایی:

جوانان ایرانی توانایی ساخت تاکسی هوایی را دارند

دبیر ستاد توسعه صنایع و فناوری‌های دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی گفت: متخصصان و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی