جی ال ایکس موبایل ایران جدیدترین محصول خود "شاهین" را برای "وزرا دولت" ارسال می کند — یک آی تی نیوز ::: Yek IT NEWS
خانه / اجتماعی / جی ال ایکس موبایل ایران جدیدترین محصول خود “شاهین” را برای “وزرا دولت” ارسال می کند

جی ال ایکس موبایل ایران جدیدترین محصول خود “شاهین” را برای “وزرا دولت” ارسال می کند

به گزارش یک آی تی ؛ روز گذشته بود که جنجال های عدم اهدا گوشی های هدیه ی  سامسونگ به ملی پوشان ایران در خبرگزاری ها و شبکه های اجتماعی جزو داغ ترین اخبار شده بود.

پس از این اتفاق و این شوک بزرگ بود که برخی وزرا اعلام به کنار گذاشتن گوشی های شرکت سامسونگ در اعتراض به  کار اهانت آمیز این شرکت و کمیته ی اهدا جوایز المپیک زمستانی کردند ، و کاربران ایرانی به وزرا پیشنهاد استفاده از گوشی تولیدی داخل ایران را دادند.

جی ال ایکس موبایل اهواز نیز از این اقدام استقبال کرده و طی بیانیه ای اظهار داشت که برای وزرای دولت دوازدهم پس از انجام  هماهنگی های لازم  مدرن ترین و جدید ترین محصول خود یعنی “شاهین” را ارسال می کند.

متن اطلاعیه:

 

به‌پاس قدردانی از اقدام انقلابی وزیر محترم صنعت

جدیدترین محصول جی‌ال‌ایکس برای وزیر صنعت، معدن و تجارت ارسال می‌شود

به پاس قدردانی از تصمیم انقلابی دکتر شریعتمداری وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت برای کنار گذاشتن تلفن همراه خارجی جدیدترین نمونه تلفن همراه هوشمند تولیدشده در این شرکت برای ایشان ارسال می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباط همراه گویا اروند، حمید سعیدی مدیرعامل شرکت جی‌ال‌ایکس گفت: پاس قدردانی از تصمیم انقلابی دکتر شریعتمداری وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت برای کنار گذاشتن تلفن همراه خارجی جدیدترین نمونه تلفن همراه هوشمند تولیدشده در این شرکت برای ایشان ارسال می‌شود.

سعیدی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده تعداد دیگری از این محصول پس از هماهنگی با دیگر وزارتخانه‌ها برای دیگر وزرای محترم دولت دوازدهم ارسال خواهد شد.

درباره ی ali542

همچنین ببینید

توسط سامسونگ؛

نخستین حافظه ۸ گیگابایتی DRAM از نوع LPDDR5 را معرفی شد

  سامسونگ اعلام کرده که نخستین نمونه صنعتی حافظه ۸ گیگابایتی DRAM از نوع LPDDR5 را در رده تولیدات ۱۰ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی