خانه / اجتماعی / آیا زمین در 12 بهمن نابود می شود؟

آیا زمین در 12 بهمن نابود می شود؟

به گزارش یک آی تی و به نقل از زوم تک ، این روزها خبرهای متنوعی به گوش مان می رسد گاهی برخی از آنها انقدر عجیب هستند که ما را شوک زده می کنند و گاهی برخی موجب ایجاد ترس و دلهره در مردم می شوند.یکی از جدیدترین خبرها ، خبر نابودی زمین است که اطلاعاتی در این باره از سوی ناسا منتشر شده بود که نشان میدهد زمین در حال سپری کردن آخرین روزهای عمرش است. در ادامه این پست ، مطالب بیشتری را در مورد این خبر مشاهده می کنید.

طبق اطلاعاتی که از کارمندان ناسا منتشر شده است نشان میدهد که عمر زمین تا یک ماه آینده به پایان میرسد و نابود خواهد شد.

۱۲ بهمن چه اتفاقی قرار است رخ دهد؟

آیا زمین در ۱۲ بهمن نابود می شود؟ : به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک،طبق ادعایی که کارمندان ناسا در خصوص نابودی زمین داشته اند ، در اولین روز ماه فوریه ۲۰۱۸ (۱۲ بهمن) ساعت ۱۱:۴۷ به وقت محلی ستاره ی با نام «ان. تی۷- ۲۰۰۲»  به زمین برخورد خواهد کرد و سبب می شود که کره خاکی نابود شود.

در این خصوص روزنامه دیلی استار نیز این اینگونه می نویسد که کارمندان ناسا تاکید کرده اند در این زمان ، پایان جهان شروع می شود و جهان با یک نیروی زیاد که برابر انفجار سی میلیون بمب هسته ی است نابود می شود.

این اطلاعات فقط چهار روز بر روی پایگاه اینترنتی ناسا بوده و پس از آن کارشناسان سازمان ناسا ، آن را حذف کردند.برخی از کارشناسان نیز می گویند باید بیانیه های را که با تهدیدات واقعی کره زمین مرتبط هستند مخفی نگه داشت ولی عده ی در مقابل در باره قدرتی که بتواند منجر به نابودی زمین شود تردید داشته اند.

آیا مطابق آنچه کارشناسان ناسا گفته اند زمین در ۱۲ بهمن نابود می شود؟

درباره ی ali542

همچنین ببینید

روزنامه های قانون و آرمان از هک سایت این روزنامه ها و انتشار اخبار دروغ خبر دادند

به گزارش یک آی تی و به نقل از تسنیم ؛ دقایقی پیش کانال تلگرامی روزنامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی